W dniach 15.03 – 16.03. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Lubuskim Konkursie Recytatorskim.  Konkurs odbył się w Centrum Artystyczno – Kulturalnym Zamek w Krośnie Odrzańskim, gdzie recytatorzy przedstawiali jeden dowolny utwór.

Uczniowie byli podzieleni na dwie  grupy wiekowe. Wszystkich uczestników wysłuchali jurorzy, którzy oceniali interpretację, kulturę mowy i ogólny wyraz artystyczny. Wybór laureatów był trudny, gdyż wszystkie prezentacje  były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Po dłuższych naradach jurorzy wyłonili zwycięzców konkursu, wśród których znaleźli sie nasi wspaniali artyści . Gratulujemy  nominacji do etapu rejonowego: Adamowi  Kaczmarkowi z kl. IV oraz Hannie  Samulskiej z kl.V  oraz wyróżnienia, które uzyskał  Konrad Konopski . Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Dziękujemy: Emilii Baturo z kl.I, Malwinie Druchlińskiej i Oli Samulskiej z klasy III za piękne reprezentowanie naszej szkoły. Życzymy dalszych sukcesów.