Szanowni Rodzice!
15.02. rozpoczyna się rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do Przedszkola i klasy I Szkoły Podstawowej w Zespole Edukacyjnym w Osiecznicy. Zasady postępowania rekrutacyjnego oraz wnioski znajdują się w naszej zakładce: http://bip.wrota.lubuskie.pl/ze_osiecznica/81/Zasady_naboru/ oraz są dostępne w sekretariacie Zespołu.

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy martwią się o książki. Niepotrzebnie.

Wszystkie podręczniki i materiały ćwiczeniowe do zajęć obowiązkowych zostały zakupione przez szkołę
w ramach dotacji celowej MEN.

Jedni odpoczywają, inni ciężko pracują. Klasa polonistyczna pięknie wymalowana i wysprzątana czeka na montaż tablicy multimedialnej. Za ciężka pracę i poświęcony czas bardzo dziękujemy państwu Joannie i Arkadiuszowi Sadowskim oraz Joannie i Zbigniewowi Kostur. Do zobaczenia wkrótce. 

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Jestem Polakiem i mam obowiązki polskie - to motto tegorocznego VI Sejmiku Województwa Lubuskiego. Nasze uczennice razem z rówieśnikami z lubuskich szkół wcieliły się w radnych wojewódzkich. Hania jako radna wypracowywała obowiązki współczesnego patrioty, a Basia miała okazję uczestniczyć w warsztatach dziennikarskich, aby później z akredytacją prasową relacjonować obrady kolegów i koleżanek.

Do naszej szkoły w pierwszy grudniowy weekend zawitał nietypowy święty Mikołaj. Rodzice klasy IV pomalowali gabinet informatyczno - językowy. Serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek panom: E. Przeździęk, R. Potockiemu, P. Derdzie, M. Druchlińskiemu. W pięknie odnowionej klasie zawisła tablica multimedialna z projektorem ultrakrótkoogniskowym z programu Aktywna Tablica. Teraz lekcje na pewno będą jeszcze ciekawsze.